Popis produktu Malotraktor Terra I

MotorHonda GCV 160, 4-takt OHC
Objem motoru160 cm3
Výkon motoru4,1 kW / 5,5 HP
Objem palivové nádrže1,1 l
Objem olejové náplně v motoru0,55 l
Typ převodové skříněDSK-316.1PSVN
Počet rychlostí1
Pojezdová rychlost2,22 km/hod
Řidítka nastavitelná stranověano
Řidítka nastavitelná výškověano
Vypínání náhonuano
Objem olejové náplně v převodovce0,75 l
Typ spojkyodstředivá

AKCE - zakoupením setu ušetříte 1 000 Kč

 

Malotraktor TERRA I se skládá z převodové skříně DSK-316.1PSVN a z pohonné jednotky PJGCV160 GLOBAL s úsporným a tichým čtyřtaktním motorem HONDA GCV 160.

 

Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se vždy automaticky sepne při přidání otáček motoru páčkou plynu na vodicích rukojetích.  Tyto rukojeti jsou stavitelné výškově i stranově a jsou vybaveny bezpečnostním vypínačem zapalování. Ten v případě pádu obsluhy automaticky zastaví celý stroj. 

 

Převodová skříň DSK-316.1PSVN je kompaktní a lehká a práce s ní je velice pohodlná. Rychlá výměna adaptérů pomocí aretačního kolíku dovoluje používat tuto sestavu celoročně pro veškeré komunální práce, jako je sečení, mulčování, zametání, srhnování a obracení sena, odhoz a úklid sněhu.

 

Informace k prodeji

Stroje zn. VARI nejsou určeny k internetovému prodeji a nezasíláme je přepravní službou v krabici!! Pro tyto výrobky jako nadstandardní zboží je vyžadován řádný předprodejní servis* a fyzické předání stroje zákazníkovi na prodejně, popř. na místě u zákazníka. Stroje VARI rozvážíme do vzdálenosti cca 50 km od naší prodejny v Bašce (okr. Frýdek-Místek).

 

*Předprodejní servis - obsahuje vybalení stroje z originálního obalu, kontrola kompletnosti dodávky, sestavení stroje, celková kontrola stavu povrchu stroje, naplnění provozními kapalinami, kontrola základních funkcí stroje, seznámení zákazníka o správném ovládání stroje a provádění základní údržby, krátká provozní zkouška. Řádný předprodejní servis je jednou z podmínek pro uznání prodloužené 5-ti leté záruky.