Robotické sekačky

Vybíráte robotickou sekačku? Oblíbené značky automatických robo sekaček HONDA, STIHL a další. Sledujte skladovost na prodejnách. K odběru nebo dovezeme s instalací.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Robotické sekačky

Zahrada rovná se hromada práce, a to prakticky po celý rok. Zhruba od jara do podzimu nám na seznam povinností přibývá i sekání trávníku, což je činnost poměrně neoblíbená. Naštěstí existují robotické sekačky, s jejichž pomocí můžete dát sekání trávníku sbohem. Robotické sekačky automatické se totiž práce ujímají samy a po jejich spuštění neskončí dřív, než je trávník dokonale posekán.

Robotické sekačky jsou v posledních měsících obrovským hitem. V porovnání s ostatními, standardními sekačkami jsou velice tiché, nijak neruší sousedy. Mnohé modely se pyšní i možností mulčovat trávník, čímž se v zatravněné ploše ponechávají jak živiny, tak i vlhkost, kterou trávník potřebuje ke své dobré kondici.

Je sekání trávníku i vaší neoblíbenou činností? Elektrické sekačky a benzínové sekačky nyní nechte v našem e-shopu a svou pozornost zaměřte na robotické alternativy, které vám starost se sekáním trávy škrtnou ze seznamu povinností. Kvalita, spolehlivost a samostatnost – to je to, co výkřik moderních technologií slibuje.

Přečíst více