Motorové pily

Vybíráte novou motorovou pilu? Nabízíme benzínové, elektrické, AKU, vyvětvovací, ale i jednoruční řetězové pily od výrobce STIHL.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Motorové pily

Hledáte motorovou pilu? Poctivou benzinovou motorovku? Nebo raději elektrickou? Prakticky kolem každého rodinného domu se nachází zahrada. A kde se nachází zahrada, existuje také seznam zahradních prací. Zahrada se totiž musí udržovat v hezkém stavu, jen tak bude oázou klidu a odpočinku, kterou budete s nadšením navštěvovat. Pořiďte si kvalitní benzínové sekačky pro dokonalý trávník, křovinořez pro fantastický živý plot a motorové pily, s jejichž pomocí udržíte stromy ve stavu, v jakém vám budou dělat jenom radost.

Nabízíme motorové pily nejrůznějších zpracování i velikostí. Ať už zvolíte jakoukoli z naší nabídky, hravě s ní pokácíte stromy, zkrátíte i opracujete dřevo, poradí si i s pravidelnými řezy ovocných stromků, ke kterým během roku dochází rovnou několikrát.

Motorové pily se kromě velikosti, hmotnosti a výkonnosti liší také řetězovými lištami, které jsou také jedním z parametrů, jež je zapotřebí při koupi zvážit. Zhodnoťte zručnost sebe jakožto pracovníka, také práce, které se bez motorové pily neobejdou. Jaký model to u vás vyhraje?

Přečíst více