Zahradní ridery

Vybíráte zahradní rider? Nabízíme kvalitní ridery značky STIGA se zárukou 5 let. Profesionální traktory s možností výběru sekacích hlav.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Zahradní ridery

Koupit si ideální zahradní traktor, se kterým budete udržovat trávník v přijatelné délce, je poněkud složité. Pokud si však nejste jistí tím, jestli je pro vás právě zahradní traktůrek tím pravým, za zvážení stojí zahradní ridery, které jsou speciální alternativou zmiňované zahradního společníka. Zahradní ridery jsou součástí naší široké nabídky stejně jako benzínové sekačky nebo robotické sekačky. Proč ale zvolit právě je?

Jedná se o typ zahradního traktoru, který má žací nože umístěné přímo před řidičem a strojem. Ve spojení s nízkým poloměrem otáčení stroje je tento spolehlivý parťák při sekání trávy vhodnou alternativou pro sekání trávy pod keři, kolem stromů i kolem záhonů a obrubníků. Hravě si poradí i s trávou v okolí bazénů, kterou je většinou velký problém zkrotit.

Pořiďte si i vy zahradní ridery, které nabízíme v různých provedeních. S menším i větším výkonem, větších i menších rozměrů. Vyberte si spolehlivého pomocníka, se kterým bude sekání trávy záležitostí pár chvil a minimálního množství ztracených nervů a sil.

Přečíst více