Štípačka na dřevo

Nabízíme vertikální i horizontální štípačky na dřevo. Usnadní práci se dřevem. Vše od výrobce VARI. Specialisty na zahradní techniku.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Štípačka na dřevo

Proč štípat sekerou, když štípačky na dřevo jsou tak levné a manipulace jednoduchá? Topíte doma palivovým dřevem? Nemusíte utrácet za dřevo, nařezejte si své vlastní. I když bude muset přidat další položku na seznam zahradních prací, vyplatí se to. Zejména, když si pořídíte štípačku na dřevo z naší nabídky. Práce bude odsýpat rychlostí blesku!

Štípačka na dřevo je jedním nepostradatelných zahradních nástrojů, se kterými se pracuje snadno a jednoduše. Jedná se o skvělou a méně pracnou alternativu sekery, se kterou mohou pracovat i méně zkušení majitelé zahrad. Při výběru mějte na paměti, jaké množství polen budete každoročně štípat, případně kde budete dřevo štípat.

Námi nabízené štípačky na dřevo odpovídají požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Doplní tak vaše stávající zahradní náčiní, kterou zatím tvoří benzínová sekačka a kvalitní motorová pila taktéž z naší nabídky.

Nasekejte si dřevo sami a už žádný rok neshánějte topivo na chladnější měsíce široko daleko.

Přečíst více