Zahradní traktory

Vybíráte ideální zahradní traktor? Nabízíme traktory značky Stiga, Honda, Seco, AL-KO. Se zárukou, servisem i pozáručním servisem.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Zahradní traktory a traktůrky

Hledáte zahradní stroj, který by se postaral o sekání trávy? Zatravněné plochy jsou ozdobou každého domu, ale člověk se o ně musí starat. Proto mějte po ruce skutečně skvělého a spolehlivého parťáka, který se o správnou velikost trávy postará. Co třeba zahradní traktory a traktůrky, s jejichž pomocí se nebudete muset starat o to, jestli je kabel na přívod elektrické energie dostatečně dlouhý?

Zahradní traktory jsou v posledních letech hitem. Pořizují si je hlavně majitelé větších zahrad a podobně velkých zatravněných pozemků a posléze si je nemohou vynachválit. Jen nasednou a jedou, jak by sami řekli.

Při výběru tohoto zahradního společníka nezapomeňte zkontrolovat informaci o výkonu. Zatímco menší zahrady nevyžadují traktor o velké výkonnosti, větší zatravněné pozemky ano. Pokud si však nechcete kupovat přímo prostornější traktor, třeba proto, že ho nemáte kam uskladnit, robotické sekačky vám bezesporu usnadní práci. Nabízíme ale také klasické benzínové sekačky, které si stále mezi majiteli zahrad nachází své fanoušky.

Přečíst více