Benzínové pily

Vybíráte novou benzínovou motorovou pilu? Nějakou hobby, tedy na příležitostné řezání nebo raději farmářskou či profesionální řetězovou pilu? Značky STIHL.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Benzínové pily

Pokácet stromy, uřezat překážející větve nebo jenom provést pravidelný řez ovocných stromků. K tomu všemu potřebujete motorové pily. Jednou z nejvýkonnějších jsou benzínové pily, které vynikají hlavně svou výkonností. Jsou nejvýkonnějším typem motorových pil, kvalitně zpracované, dokonce i s kovovými kryty a madly. Jinými slovy je to něco, co budete chtít používat při každoročních zahradních pracích.

Na benzínové pily nedají dopustit ani profesionálové, kteří v lese pracují prakticky po celý rok. Na vaší zahradě se tak stanou pomocníky či parťáky, na které nedáte dopustit a které nebudete chtít půjčovat ani svým sousedům.

Vyberte si benzínové pily z naší nabídky. Vedle tohoto modelu nabízíme i elektrické řetězové pily nebo jednoruční pily, s nimiž budou zahradní práce záležitostí snadnou a velmi jednoduchou. Jakou nakonec upřednostníte vy?

Přečíst více