Zahradní traktory

Cenový limit
Skladem
Výrobce

Zahradní traktory

Vybíráte zahradní traktor? Vybírejte ze značek Stiga, Honda, Seco, AL-Ko a dalších prověřených značek. Přivezeme a servisujeme.

Sekání trávy nemusí být činností, kterou děláte neradi. Může to být naopak zábava. Stačí mít zahradní traktory po ruce, se kterými nebudete omezováni kabely a elektrickou energií. Zahradní traktory se velmi rychle stanou těmi nejlepšími parťáky, se kterými budete s úsměvem na rtech vykonávat pravidelnou zahradní práci.

Při výběru zahradního traktoru hraje největší rolu výkon. Ten se odráží od velikosti zatravněného pozemku, také od rovinatosti zahrady. Zatímco strmý, nerovinatý povrch vyžaduje výkonnějšího zahradní stroj, rovinatý, menší pozemek si naopak vystačí i s menším výkonem.

Že nejste majitelem extrémně velké zahrady a zahradní traktor není třeba? Nabízíme také sekačky. Kategorie zahrnuje i tradiční benzínové sekačky, jež se stále těší velké oblíbenosti (a to i po letech). Nabízíme i moderní robotické sekačky, které člověku usnadní práci. Stačí je jen spustit a dát jim volnou ruku. Jaký typ se tedy postará o trávu ideální velikosti na vašem pozemku?

Přečíst více