Benzínové sekačky

Vybíráte novou benzínovou sekačku? Nabízíme kvalitní sekačky značky Honda, Stiga, Alko a další. Oblíbené sekačky včetně pojezdu a navíc servisujeme.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Benzínové sekačky

Trávník obklopuje každý druhý dům. Zatímco někdy se kolem domova rozléhá menší zatravněná plocha, jindy trávník větších rozměrů. V obou případech je však úkolem každého majitele jednou za čas jít s vysokým trávníkem do boje a umírnit ho, co se týče délky stébel. A v souvislosti s tím se nabízí otázka, máte po ruce skutečně kvalitní a spolehlivé benzínové sekačky?

Benzínové sekačky s pojezdem jsou součástí i našeho sortimentu a jsme ochotni za ně dát i ruku do ohně. I když jsou v současné době větším hitem robotické sekačky nebo elektrické sekačky, benzínové mají mezi majiteli zahrad své fanoušky. Hravě si poradí i s členitým terénem, a to díky více rychlostní převodovce nebo variátoru, s jejichž pomocí se umožňuje snadná změna jízdy přizpůsobená danému terénu.

Při sekání trávy s benzínovou sekačkou se také nemusíte ohlížet doprava, doleva, co se týče kabelu a přívodu elektrické energie. Benzínová sekačka není ničím limitována, maximálně dostatkem pohonné hmoty, kterou však budete mít jistě vždycky po ruce.

Přečíst více