AKCE do 31.10. - nákup na splátky bez navýšení s 0% úrokem.

Sekačky

Vybíráte novou zahradní sekačku? Nabízíme výběr poctivých sekaček značky Honda, Stiga, Stihl, Alko a další. Benzínové, robotické a AKU sekačky. Servisujeme.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Zahradní sekačky

Sezona zahradních prací začíná hned, co sněhová pokrývka zmizí z trávníku obklopujícího dům. A když se tak stane, je zapotřebí mít po ruce kvalitní sekačky, s nimiž se dá trávník po dlouhých měsících znovu do pořádku. Jak vybrat sekačku? Nabízíme benzínové sekačky vysoké kvality, stejně tak elektrické alternativy, díky nimž se nebudete muset starat o to, jestli máte dostatek pohonného motoru pro sekání zatravněné plochy rozlehající se kolem altánu. Součástí nabízeného sortimentu jsou také robotické sekačky, které jsou hitem posledních let.

Ať už zvolíte jakoukoli alternativu zahradní sekačky z naší nabídky, pokaždé to bude správné rozhodnutí. V potaz berte jak velikost pozemku, tak typ terénu, který se kolem domu rozléhá. Zatímco rovinatý terén nepotřebuje příliš výkonný stroj, pozemek s množstvím nerovností vyžaduje výkonnost už vyšší.

Jaký typ zahradního stroje vám učaruje na první dobrou? Dáte přednost elektrickému nebo benzínovému provedení?

Přečíst více