Elektrické pily

Vybíráte novou elektrickou motorovou pilu? Vysoký výkon, žádné doplňování benzínu, ale máte zase omezení kabelem. Výběr je na Vás. Značky STIHL.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Elektrické řetězové pily

Jak vybrat motorovou pilu? Pokud už víte, že chcete právě elektrickou motorovku, máte z poloviny vyhráno. Pokud už víte, že i značka STIHL je tím pravým výrobcem, pak si stačí vybrat z naší nabídky níže. Patříte k majitelům zahrady? Abyste zachovali její krásný vzhled, musíte mít po ruce kvalitní a spolehlivé zahradní stroje. A mezi ně patří nejen benzínové sekačky pro dokonalý trávník nebo křovinořezy pro hezky tvarované živé ploty. A samozřejmě i motorové pily, konkrétně elektrické řetězové pily, které jsou v porovnání s ostatními modely levnější (jak svou cenou, tak na provoz), také je s nimi snazší manipulace. Vyberte si z naší nabídky tu, která naprosto vyhovuje vaším požadavkům.

Při rozhodování bude mít hlavní roli výkon elektrické řetězové pily. Nabízíme modely nejrůznějších výkonností od značky STIHL, aby si na své přišel i nejnáročnější zákazník. Pořiďte si společníka, který se postará o bezproblémové řezání větví, kmenů i pro ostatní práce na zahradě, při kterých můžete získat dostatek dříví na zimní topení v krbu. Jaká elektrická řetězová pila vám učaruje nejvíce?

Přečíst více