Servis

Na všechny námi prodané stroje provádíme záruční i pozáruční servis. Snažíme se mít na skladě většinu opotřebitelných náhradních dílů, což přispívá k rychlejšímu provedení servisu.

 

Ceník servisu

Hodinová sazba – 495 Kč bez DPH (600 Kč s DPH)

 

Stroje do servisu přijímáme čisté!

 

Zahradní techniku prodáváme a servisujeme již více než 15 let. Za tuto dobu je prodáno obrovské množství strojů. Kapacita servisu není neomezená, z tohoto důvodu servisujeme pouze stroje zakoupené na naší prodejně.

 

Běžné posezónní a předsezónní servisy doporučujeme provádět výhradně v termínu říjen - únor (mimo sekací období). Během jarních měsíců se čekací doby obvykle prodlužují...

 

  • Sekačky, křovinořezy a podobné menší stroje můžete přivézt bez objednání.
  • Pro servis větších strojů jako zahradní traktory doporučujeme se předem telefonicky objednat nebo použít tento formulář: Objednávka servisu zahradního traktoru

 

Servis zahradních traktorů

Náš hlavní prodejní sortiment jsou zahradní traktory, proto také náš servis je jako jeden z mála servisů zahradní techniky v ČR vybaven profesionálním zvedákem zahradních traktorů. V autoservisech je zvedák samozřejmostí, v servisech zahradní techniky spíše vyjímka. Celý traktor lze zvednout až do výšky téměř 2 metry. Kvalita provedeného servisu je nesrovnatelně vyšší než když se traktor opravuje na zemi.

 

                     

 

 

Ceník platný od 1.5.2019