Prodejna Baška + prodejna Čeladná OTEVŘENO (vládní výjimka ze dne 26.2.2021) zde

Servis

Na všechny námi prodané stroje provádíme záruční i pozáruční servis. Snažíme se mít na skladě většinu opotřebitelných náhradních dílů, což přispívá k rychlejšímu provedení servisu.

 

Ceník servisu

Hodinová sazba – 413 Kč bez DPH (500 Kč s DPH)

 

Stroje do servisu přijímáme čisté!

 

Možnost externího servisu:

Jednoduché opravy jsme schopni provést přímo na místě u zákazníka - nemusíte vozit stroj k nám. V případě provádění posezónních servisů nebo složitějších oprav nabízíme možnost odvozu stroje do našeho servisu. Externí servis se týká zejména větších strojů, jako jsou např. zahradní traktory.

Cestovné dodávkou: 18 Kč s DPH/km - v ceně cestovného je započtena nafta, opotřebení auta a čas strávený pracovníkem při jízdě.

Cena za provedenou práci při externím servisu 800 Kč s DPH/hod.

 

Informace pro fotbalové kluby, hřiště apod.:

V případě zakoupeného zahradního traktoru na naší prodejně se zavazujeme stroj opravit do max. 3 dnů. V opačném případě jsme připraveni bezplatně zapůjčit adekvátní náhradní stroj.

 

Posezónní servis

Servis po sezóně / před sezónou doporučujeme využívat v období říjen - únor. Každý rok od března je servis plně vytížený a čekací doby se v tomto období prodlužují.

 

Servis zahradních traktorů

Náš hlavní prodejní sortiment jsou zahradní traktory, proto také náš servis je jako jeden z mála servisů zahradní techniky v ČR vybaven profesionálním zvedákem zahradních traktorů. V autoservisech je zvedák samozřejmostí, v servisech zahradní techniky spíše vyjímka. Celý traktor lze zvednout až do výšky téměř 2 metry. Mechanik má možnost traktor prohlédnout daleko lépe než když se opravuje traktor na zemi.

 

 

 

 

Ceník platný od 1.5.2019

Jan Foldyna
Baška 41
739 01 Baška (u kamenného mostu, vedle restaurace Bašťanka)

+420 558 649 049
+420 723 934 215
info@zahradni-stroje.cz


Pokud si přejete dostávat naše aktuální ceníky a novinky na váš e-mail, registrujte se zde
tvorba eshopu BINARGON ©
mapa webu sitemap
Jan Foldyna
Baška 41
739 01 Baška (u kamenného mostu, vedle restaurace Bašťanka)
+420 558 649 049
+420 723 934 215
info@zahradni-stroje.cz
ICQ: 
www.zahradni-stroje.cz