Křovinořezy a vyžínače

Hledáte nový křovinořez či vyžínač? Nabízíme kvalitní zahradní techniku a křovinořezy od značek STIGA, STIGL, HONDA a dalších. Benzínové i AKU.

Přečíst více
Cenový limit
Skladem
Výrobce

Křovinořezy a vyžínače

Součástí každé zahrady jsou keře a nejrůznější křoví. Zatímco některé jsou pouze dekorativního charakteru, jiné mají i další funkce. Například mají zamezit nakukujícím sousedům a zachovat člověku jistou porci soukromí. I proto se na mnoha zahradách nachází živý plot, který je skvělým způsobem, jak ono soukromí zajistit prakticky po celý rok. Aby se však živý plot udržoval ve skvělém stavu, křovinořezy jsou opravdu zapotřebí.

Nabízíme křovinořezy a vyžínače, které se stanou spolehlivým parťákem při údržbě vaší zahrady. Benzínové i AKU. Benzínové mají lepší výkon a výdrž, ale zase je třeba doplňovat benzín. AKU křovinořezy mají menší výkon, ale jsou tiché, bez doplňování a bez zápachu. Jednotlivé modely se liší svou cenou, rozměry, hmotností a výkonem, proto si před koupí konkrétního typu zodpovězte otázku, co od daného zahradního stroje vlastně potřebujete. Jak velká je plocha, kterou budete ošetřovat? A kdo bude s křovinořezy manipulovat? Hmotnost a potřebnou výkonnost tím pádem zodpovíte.

Kromě křovinořezů a vyžínačů nabízíme také zahradní sekačky, s jejichž pomocí udržíte trávník v adekvátní délce. Stejně tak nabízíme i motorové pily, jež si poradí s pravidelným řezem ovocných stromů.

Přečíst více