AKCE do 31.10. - nákup na splátky bez navýšení s 0% úrokem.

Popis produktu Traktor Solo by AL-KO T15-93.7 HD-A Comfort

MotorAL-KO PRO, jednoválec, 452 ccm
Výkon15 HP
Čistý výkon7,7 kW
Převodovkahydrostatická Hydro Gear T3
Uzávěrka diferenciálune
Záběr sečení93 cm
Typ sečení2 nože, hnané jedním řemenem
Nastavení výšky sečení30 - 80 mm
Objem koše220 litrů
Palivová nádrž7 litrů
Přední kola15x6.00-6
Zadní kola18x8.50-8
Počítadlo motohodinne
Zvláštní výbava-
Délka x šířka x výška239 x 102 x 114 cm
Hmotnost

 

Prodej ukončen, traktor je nahrazen novým modelem, který má nový design a větší sběrný koš - Solo by AL-KO T15-93.3 HD-A Comfort

 

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku: to jsou přednosti zahradního traktoru Solo by AL-KO T15-93.7HD-A Comfort. Větší travní plochy posečete s tímto výkonným traktorem efektivně a především pohodlně. Přitom je tento traktor velmi obratný i pro práci v členitější zahradě. K traktoru je možné zakoupit množství příslušenství, jako např. řádkovač, sněhovou radlici, mulčovač atd. Jednoduše demontovatelné žací ústrojí z něj činí multitalent vhodný jak pro léto, tak i zimu. Pokud hledáte spolehlivý a všestranný zahradní traktor za atraktivní cenu, můžeme Vám solo by AL-KO T15-93.7 HD-A Comfort vřele doporučit.

Technické detaily AL-KO T15-93.7 HD-A Comfort

Zahradní trator AL-KO z řady Comfort je s šířkou záběru 93 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení travnatých ploch střední velikosti. Zahradní traktor solo by AL-KO T15-93.7 HD-A Comfort je poháněn motorem AL-KO o výkonu 7,7 kW, s nízkou úrovní vibrací. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 30 - 80 mm. Žací ústrojí s ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné během chvíle demontovat, čímž je usnadněno jeho údržba nebo servis. Na přední část traktoru solo by AL-KO T15-93.7 HD-A Comfort je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám Váš zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Velká kola traktoru o průměru 15“ vpředu a 18“ vzadu zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 220 l, který lze snadno vysypat přímo ze sedadla řidiče pomocí teleskopické tyče. Zvukový signál upozorní na nutnost vyprázdnění koše. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.