STIGA Park Pro 18 4WD + sekací hlava 110 Combi Pro El

Popis produktu STIGA Park Pro 18 4WD + sekací hlava 110 Combi Pro El

MotorBriggs & Stratton VANGUARD
Výkon13,3 kW / 18 HP
Počet válců2
Pohon 4x4ano
Záběr sekacích hlav110 Combi Pro El (u tohoto předváděcího rideru je sekací hlava v ceně stroje)
Nastavení výšky sečeníelektrické
Zvedání sekacích hlavnožní
Posilovač řízeníhydraulický
Velikost pneumatik17”
Převod řízenířetěz / řetěz
Průměr hřídele kol vpředu1"
Průměr hřídele kol vzadu1"
Objem palivové nádrže14 litrů
Tempomatne
Počítadlo motohodinano
SvětlaLED
Nastavitelný volantano + ovládací kulička
Sedadlozvýšená opěra zad
Hmotnost245 kg

Předváděcí stroj, najeto 9 motohodin. Z toho má nasekáno cca 2-3 motohodiny. Plná záruka. Je ve stavu téměř nového stroje, bez škrábanců, bez jakéhokoliv poškození.

 POZOR !!!

Uvedená cena předváděcího rideru 139.990 Kč je včetně sekací hlavy 110 Combi Pro El.

Ceny nových riderů jsou uváděny bez sekacích hlav!

 

 

Model pro náročné zákazníky a komunální použití je poháněn profesionálním dvouválcovým motorem Briggs & Stratton Vanguard o výkonu 18 HP. Má hydrostatickou převodovku, pohon všech čtyř kol, hydraulický posilovač řízení, elektricky nastavitelkný výška sečení. Zvládne všechna přídavná zařízení bez omezení.

 

Stiga Park Pro – stroje pro profesionály a náročné majitele zahrad

Zahradní rider Stiga Park Pro 18 4WD nechybí nic z již dříve zmíněných výhod – mají výkonné dvouválcové motory, hydrostatické pohony všech čtyř kol, kloubové řízení, možnost připojení všech přídavných zařízení bez omezení. Navíc mají zesílené rámy s prodlouženou životností, výkonnější hydrostatické převodovky, větší 17“ kola se speciálním travním vzorkem Stiga, ergonomické sedadlo se zvýšenou opěrou zad, zvětšený objem palivové nádrže a mnoho dalších technických vylepšení. Jsou určené pro práci na velkých zahradách, v areálech firem a institucí, na pozemcích obcí a měst, ve školách, sportovištích a mnoha dalších plochách.

 

U rideru Stiga Park Pro 18 4WD se středovým řídicím kloubem sedíte přesně uprostřed stroje a perfektně vidíte na to, co sekáte. Zadní kola travního rideru Stiga dokonale kopírují stopu předních kol. Získáváte tak plnou kontrolu nad řízením a nemusíte se bát, že se dostanete do kolize při sekání kolem stromů, rohů, záhonů a dalších překážek (zadní náprava "nenadbíhá").

Vpředu umístěné sekací ústrojí – snadná dostupnost do všech koutů zahrady

Pokud máte vpředu umístěné sekací ústrojí dostanete se lehce pod keře nebo větve stromů a do rohů pozemku. Tím vám odpadá spousta drobného začišťování a práci zvládnete rychleji. Trávník za vámi je vždy hezky posekaný, protože před sečením neutlačujete předními koly neposekanou trávu.

Pohon všech čtyř kol 4WD Stiga Park Pro 18 4WD

Pokud chcete zažít maximální volnost pohybu i na svažitém pozemku, vybavte se riderem nebo traktorem s pohonem všech čtyř kol. Na mokré trávě můžete nejen jezdit, ale i zastavovat a rozjíždět se, aniž byste ztratili plnou kontrolu nad ovládáním stroje či poškodili trávník.

Široký sortiment přídavných zařízení – celoroční použití

Rider Stiga Park Pro 18 4WD je stroj s celoročním využitím díky celé řadě přídavných zařízení, která lze ke strojům připojit. V zimě vám zahradní rider Stiga poslouží radlice nebo fréza pro odklízení sněhu a sypač písku pro posypání příjezdových cest. Na jaře nejdříve očistíte chodníky čelním kartáčem, potom posekáte trávu. Na podzim posbíráte listí pomocí sběrače.

Technologie Multiclip – pro krásnější trávník

S technologií Multiclip získáte krásný trávník pouze s minimálním úsilím a bez nutnosti použití velkého množství umělých hnojiv.

Při tradičním sekání se trávník musí nejdříve posekat, následně odklidit posekaná tráva, a nakonec trávník pohnojit a zavlažit. Technologie Multiclip Stiga kombinuje všechny tři operace najednou. Odseknuté konce trávy jsou několikanásobně přesekány až na extrémně malé kousky. Díky tomu se posekaná tráva nemusí sbírat, odvážet a shromažďovat někde na zahradě nebo na kompostu. Malé kousky trávy v počáteční fázi naopak dodají trávníku vlhkost. Během několika málo dní dokonale zetlejí a promění se na přirozené ekologické hnojivo. Tím se vlastně jednuduše uzavře celý přírodní proces. Nová sekací hlava Combi spojuje dvě technologie sečení: Při mulčování se trávník seká a zároveň přihnojuje. Pokud je tráva příliš dlouhá, můžete zvolit zadní vyhazování.

Výměnu přídavného zařízení u rideru Stiga Park Pro zvládnete do jedné minuty

Díky širokému sortimentu přídavných zařízení mají ridery Stiga Park Pro celoroční použití. Již při výběru stroje myslete dopředu, k jakému účelu jej budete využívat. Vyberte si takový, který vám bude vyhovovat nyní i v budoucnu. Zvažte, jaká přídavná zařízení budete potřebovat. Doporučujeme si zvolit pohon všech čtyř kol, který je použitelný na všechny povrchy.

RAC SYSTEM – Rychloupínací adaptér

 

Speciálně vyvinutý rychloupínací adaptér vám umožní vyměnit přídavná zařízení během minimální doby, bez použití jakýchkoli nástrojů! Stačí odjistit a sešlápnout nohou jak je vidět na čtyřech obrázcích níže. RAC SYSTEM je standardně dodáván na všech modelech Park.