--7%
AL-KO Premium 521 VS-H sekačka

AL-KO Premium 521 VS-H sekačka

Kód: 119994
Výrobce: AL-KO
Dostupnost na prodejnách
Baška: Skladem
Čeladná: 1 den od objednání
15 990 Kč
13 214.88 Kč bez DPH
Splátková kalkulačka
Parametry AL-KO Premium 521 VS-H sekačka
Výkon motoru čistý
3,2 kW
Motor
HONDA GCVx 170
Záběr sečení
51 cm
Pojezd
nastavitelná rychlost (2,5 - 4,5 km/hod)
Objem koše
70 litrů
Skelet sekačky
ocelový
Nastavení výšky sečení
centrální, 30-80 mm
Průměr kol - přední / zadní
200 / 280 mm
Mulčování
ano
Boční výhoz
ano
Hmotnost
36 kg
Popis produktu AL-KO Premium 521 VS-H sekačka

Benzínová sekačka AL-KO Premium 521 VS-H

 

Novinka pro sezónu 2021. V Podstatě novinkou je jen do jisté míry, v roce 2020 byla v nabídce pod označením AL-KO Premium 520 VS-H a byla dodávána jako limitovaná série ve zvláštní stříbrné barvě. Pro sezónu 2021 sekačka pod novým označením AL-KO Premium 521 VS-H a je již zařazena do stálé nabídky. Oproti modelu 2020 má luxusní antracitovou barvu, jako všechny ostatní sekačky AL-KO Comfort a Premium.

 

Tato sekačka je vyvinuta Německu a výroba probíhá v Rakousku - město Obdach. Sekačky AL-KO máme v nabídce sice teprve 3. sezónu a je potřeba zdůraznit, že v této cenové kategorii nabízejí vysokou kvalitu, užitnou hodnotu a celkové zpracování je velmi dobré úrovni. Často komunikujeme se zákazníky např. při příležitosti posezónního servisu jako mají zkušenosti po 1 až 2 letech provozu co si sekačku u nás zakoupili. Čas samozřejmě ukáže více, ale zatím máme velmi kladné hodnocení (zejména tedy modely s motory Honda).

 

Benzínová sekačka na trávu má pracovní šířku 51 cm a doporučujeme na sečení zahrady až do velikosti 1800 metrů čtverečních. Rychlost pojezdu lze plynule regulovat od 2,5 km/hod do 4,5 km/hod. Díky tomu můžete rychlost pojezdu nezávisle na otáčkách motoru přizpůsobit výšce či hustotě sečeného porostu, případě si zvolíte rychlost, jaká vyhovuje vám. Starší  generace upřednostňuje spíše pomalejší pojezd, mladší naopak rychlejší pojezd. Tato sekačka se vám co se týče rychlosti pojezdu přizpůsobí. Výška sečení je nastavitelná v 7 polohách od 30 mm do 80 mm a dokonale se přizpůsobí vaším požadavkům. Sekačka je osazena benzínovým a velmi spolehlivým motore HONDA nové generace s výkonem 3,2 kW. Velmi často máme dotazy, jaký motor vybrat. Naše odpověď je jednoznačná: HONDA.

 

Sekačka má sběrný koš o velikosti 70 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Další výhodou je možnost mulčování a funkce bočního výhozu.

 

Skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XXL kola s kuličkovými ložisky. Uživatelé velmi oceňují funkci servisní polohy, což umožňuje snadný přístup při čištění sekačky a šetří místo při jejím skladování.


DESATERO výhod benzínové sekačky AL-KO PREMIUM 521 VS-H

 1. Zvýšený podvozek, zvětšený tunel - sekačka si poradí i s přerostlou trávou, velmi pěkně plní koš

 2. Celoplastový koš - oblíbený mezi uživateli - snadno se vyprazdňuje, udržuje a čistí, vynikající odvod vzduchu.

 3. Seká až k okrajům - na jedné straně je podvozek sekačky vyosený - lépe se vám budou obsekávat různé překážky, ploty, atd.

 4. Plynulá regulace rychlosti pojezdu od 2,5 km/hod do 4,5 km/hod - nezávisle na otáčkách motoru. Velká zadní kola pro snadnou manipulaci a průjezd nerovným terénem.

 5. Servisní poloha - sekačka lze postavit, což oceníte zejména při čištění podvozku sekačky. Rovněž šetří místo při skladování sekačky.

 6. Vynikající motor HONDA GCVx 170 nové generace (z naší zkušeností jednoznačně nejlepší volba mezi sekačkovými motory, nastartují i ženy a hlavně spolehlivé motory).

 7. Přední madlo - pomůže vám při manipulaci, převážení sekačky, atd.

 8. Sekačka vyrobena v Rakousku.

 9. Dostupné náhradní díly - díly dodáváme i několik let po ukončení výroby konkrétního modelu.

 10. Záruka až 6 let (podmínkou je 1x ročně v období říjen - únor sekačku u nás servisovat, cena servisu cca 1000 Kč a zahrnuje - výměna oleje a likvidace starého, vyčištění filtru, zapalovací svíčky, vyčištění + promazání pastorků pojezdu, seřízení pojezdu, nabroušení + vyvážení nože, kontrola/seřízení otáček motoru, čištění prostoru pod krytem řemene pojezdu dle typu, kontrola bezpečnostních prvků, celková kontrola a odzkoušení stroje).


PROČ SEKAČKU AL-KO PRÁVĚ OD NÁS? 

 • Předprodejní servis - nejsme hobby market ani pouze eshop - nejsme zastánci krabicového prodeje. Benzínovou sekačku Vám na prodejně sestavíme, naplníme olej, benzín, odzkoušíme, dle potřeby seřídíme a seznámíme Vás s obsluhou a provádění základní údržby. Sestavenou sekačku není problém si od nás odvézt, vejde se prakticky do jakéhokoliv auta.
 • Poradenství - v případě jakýchkoliv potíží se strojem či dotazů se na nás můžete obrátit.
 • Záruční a pozáruční servis provádíme přímo u nás, stroje nikde neposíláme.
 • Přednostní servis - sekačky zakoupené na naší prodejně mají na servise vždy přednost. V sezóně z kapacitních důvodů servisujeme pouze stroje od nás.

 JE TO VÝŠKOU

Extra vysoká, extra velká – to je základ MaxAirflow-Technology. Neboť díky extra vysokému ocelovému šasí a extra velkému vyhazovacímu otvoru se průchod vzduchu zvýšil o 42 procent, čímž posekaná tráva není oproti standardním sekačkám hnaná do sběrného koše naplocho, ale je vyhazovaná ve vztyčené pozici. Tím je sběrný koš plněný efektivně bez ucpávání vyhazovacího otvoru. Další plus: Odnímatelná servisní klapka k pohodlné údržbě sekačky.


 SEČENÍ K OKRAJŮM

Díky vyosenému podvozku sekačky lze perfektně dosekávat k okrajům (ploty, obrubníky, stromky, různé překážky na zahradě). Geniální.


CHYTRÉ A JEDNODUCHÉ

Servisní poloha - ideální pro snadné vyčištění sekačky, demontáž nože, broušení nože, servisní úkony, atd.


Centrální nastavování výšky

Držadlem lze pohodlně měnit výšku střihu – centrálně a snadno díky podpoře pružin.

 

AL-KO Premium 521 VS-H sekačka

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek