Popis produktu HONDA F 220

Motor1 válec, 4takt, OHV, GXV57
Max. výkon dle SAE J1995*2,5 HP
Max. výkon dle SAE J1349*2,1 HP
Šíře záběru / průměr rotoru615 / 260 mm
Převodovkašneková
Spojkaodstředivá, dvoučelisťová
Max. spotřeba paliva0.58 l/hod
Garantovaná hlučnost92 dB
Hmotnost30
Základní vybaveníkypřící hvězdice, transportní podvozek

Nepostradatelným pomocníkem při zpracování půdy je již mnohým známý rotavátor. Do malých prostorů, malých zahrádek a záhonků s květinami či zeleninou a ke kypření "lehčích" půd jsou přímo určeny minirotavátory HONDA. Pro snadnější ovladatelnost jsou tyto lehké rotavátory opatřeny mini 4 taktním motorem, který při svém výkonu 2,5 koňské síly poskytuje dostatek výkonu pro rotavační nástroje a při hodinové spotřebě cca 0,5 litru Naturalu tak tvoří špičku v ekonomice a čistotě provozu. Díky patentovaným prvkům rozvodového mechanizmu jsou tyto motory nejtiššími motory na trhu. Svým určením do lehkých až středně těžkých půd jsou stroje ve standardu opatřeny rotavačními hvězdicemi kopinatého tvaru. Pronikají lépe do půdy a zpracují tak snáze zem do větší hloubky.

Minirotavátory HONDA jsou lehké a skladné stroje, které bez velkých problémů složíte do zavazadlového prostoru i menšího osobního automobilu. Tyto lehké stroje tak velikou měrou přispívají k rozšíření nabídky zahradní techniky Honda i do oblastí, které ještě do nedávna byly pro Hondu tabu.

  • ekonomický čtyřtak spojený se šnekovým převodem a jednostupnovou převodovkou posunuje tento stroj do kategorie skutečných profi rotavátorů
  • sklopná rukojkeť doplněná o transportní kolo zajišťuje snadnou manipulaci při uskladnění a transportu
  • ergonomicky tvarovaná řidítka opatřená nezbytnými bezpečnostními prvky
  • hmotnost 30 kg zajišťuje stroji dostatečnou hmotnost jak pro optimální kypření, tak umožňuje snadný transport a manipulaci

*Parametry výkonu udávané dle normy SAE J1995 ukazují výkon motoru v laboratorních podmínkách a Honda postupně přechází k uvádění výkonu čistého (kompletně nastrojený motor v reálných podmínkách) dle normy SAE J1349.