Honda HRM 310 robotická sekačka

Kód: H720227
Výrobce: HONDA
Dostupnost na prodejnách
Baška: Skladem  1 ks
Čeladná: 1 den od objednání
57 990 Kč
47 925.62 Kč bez DPH
Splátková kalkulačka
Parametry Honda HRM 310 robotická sekačka
Maximální pracovní plocha
1500 m2
Typická pracovní plocha
1000 m2
Baterie
Li-lon 22V - 1,8Ah
Max. sklon svahu
45%
Záběr sečení
22 cm
Výška sečení
22 - 60 mm
Doba sečení
40 min
Doba nabíjení
30 min
Hmotnost
11,6 kg
Popis produktu Honda HRM 310 robotická sekačka

Na jakou zahradu se hodí?
Díky svému výkonu se Miimo HRM 310 hodí na menší jednoduché zahrady otevřeného typu. To znamená méně členité zahrady s jednoduchým rovným oplocením a menším množstvím zákoutí, zatáček a jiných překážek. Velká pojezdová kola umožňují sekačce Miimo HRM 310 pohyb i na nerovném povrchu a nevadí ani svažitost terénu o sklonu max. 24° (45%). Vyváženost sekačky a dobré rozložení hmotnosti umožňuje sekačce pohyb v terénu s velkými nájezdovými úhly a dobře kopíruje zakřivení terénu, aniž by trávník „sklapovala“.

Jak velkou pracovní plochu Miimo HRM 520 zvládne?
HRM 310 má plošný sekací výkon 83 m2/hod a zvládne posekat trávník o rozloze max. 1500 m2 v závislosti na členitosti zahrady a množství překážek a ostrůvků. Nicméně je lepší vždy počítat s určitou rezervou výkonu, proto ji doporučujeme na pracovní plochu cca 1000 m2.

Odolnost vůči dešti
Miimo HRM 310 je schopna pracovat bez ohledu na počasí. Veškerá technika Míímo je schována pod pevným a odolným krytem, zajišťujícímu ochranu elektroniky před padajícím deštěm a vlhkostí při práci na mokrém trávníku. Nelze ovšem sekačku Miimo HRM 310 vyplachovat tekoucí nebo stříkající vodou. Proti takové vlhkosti ochráněna není. Platí to i v případě používání zavlažovacího systému. Zavlažování naprogramujte na jiný čas než je pracovní čas sekačky.

Sekání velmi vysoké trávy
Ve velmi extrémních podmínkách je nutné nejdříve trávu zkrátit tradiční sekačkou a až poté do trávníku pustit sekačku Miimo HRM 310 s nastavením výšky sečení na maximum. Pak doporučujeme zvýšit výšku sečení a následně ji postupně snižovat až na požadovanou úroveň.

Další provozní omezení
V podstatě ne. Sekačka Miimo HRM 310 je konstrukčně přizpůsobena práci ve vlhkém prostředí a seká trávník za každého počasí i za deště. Vzhledem k napájecím akumulátorům typu Li-ion, sekačka pracuje bez ohledu na okolní teplotu ovzduší. V případě extrémních povětrnostních podmínek (bouřky, krupobití a pod.), doporučujeme sekačku ukrýt do bezpečí.

Jak bezpečná sekačka Miimo HRM 310 je?
Konstrukce sekačky zabraňuje poranění při náhodném kontaktu a dítětem nebo domácím zvířetem. Miimo HRM 310 je opatřena citlivými nárazovými a zvedacími senzory. Ty jsou okamžitě aktivovány při jakémkoliv nárazu na překážku, převrácení sekačky, či nadzdvihnutí. Sekačku odkloní nebo vypnou a rozezvučí se bezpečnostní alarm. Pro opětovnou aktivaci musíte zadat Vámi zvolený PIN kód.

Honda HRM 310 robotická sekačka

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek