Popis produktu HONDA HSS 655 ET

MotorHONDA GX 16O, 4-takt, OHV
Elektrostartérne
Šíře záběru55 cm
Pojezdmechanická převodovka
Počet rychlostí pojezdu2 vpřed / 1 vzad
Páčkový posilovač řízení - "rajčáky"ne (u fréz Honda není potřeba)
Reflektorne
Nastavení komínuruční
Vyhřívání rukojetine
Kola / vzorekpásový
Výška bunkru50 cm
Objem palivové nádrže3,5 l
Spotřeba palivacca 3 hod / nádrž
Stranové naklápění bunkrune
Max. odhoz sněhu37 tun / hod
Max. odhazovací vzálenostmax. 14 m
Hmotnost68 kg

Tato třída motorových sněhových fréz Honda nachází své uplatnění při úklidu sněhu na menších plochách. Jsou vhodné jak pro hobby použití (například frézy na sníh okolo rodinných domků), tak i pro profesionální použití.

Stroje jsou vybavené 4-taktními, ekologickými motory Honda. Pojezd zajišťuje mechanická dvoustupňová převodovka (není to systém variátoru jako u ostatních značek).

 

Informace k prodeji

 

Veškeré stroje zn. Honda  nejsou určeny k internetovému prodeji a nezasíláme je přepravní službou v krabici!! Pro tyto výrobky jako nadstandardní zboží je vyžadován řádný předprodejní servis* a fyzické předání stroje zákazníkovi na prodejně, popř. na místě u zákazníka. Stroje Honda rozvážíme do vzdálenosti cca 50 km od naší prodejny v Bašce (okr. Frýdek-Místek).

 

*Předprodejní servis - obsahuje vybalení stroje z originálního obalu, kontrola kompletnosti dodávky, sestavení stroje, celková kontrola stavu povrchu stroje, naplnění provozními kapalinami, kontrola základních funkcí stroje, seznámení zákazníka o správném ovládání stroje a provádění základní údržby, krátká provozní zkouška.