Popis produktu HONDA HSS 760 ETS

MotorHONDA GX 200, 4-takt, OHV
Elektrostartérano na akumulátor
Šíře záběru60,5 cm
Pojezdhydrostatická převodovka (tempomat)
Počet rychlostí pojezduneomezeně (plynule nastavitelná rychlost)
Páčkový posilovač řízení - "rajčáky"ne (u fréz Honda není potřeba)
Reflektorano
Nastavení komínuelektricky
Vyhřívání rukojetine
Kola / vzorekpásový
Výška bunkru42 cm
Objem palivové nádrže3,5 l
Spotřeba palivacca 1,7 l / hod
Stranové naklápění bunkrune
Max. odhoz sněhu42 tun / hod
Max. odhazovací vzálenostmax. 14 m
Hmotnost99 kg

Malá sněhová fréza Honda HSS 760 ETS - prvotřídní kvalita a spolehlivost světové značky, na kterou se můžete plně spolehnout i při těch největších zimních podmínkách.

 

Stroje jsou vybavené 4-taktními, ekologickými motory Honda. Pojezd zajišťuje hydrostatická  převodovka (není to systém variátoru jako u ostatních značek). Změna rychlosti pojezdu je umožněna plnule za jízdy. Hydrostatiská převodovka má daleko větší sílu než kolové frézy na systému variátoru. U hydrostatické převodovky je možno ve nejtěžších sněhových podmínkách popojíždět prakticky rychlosti šneku. Kolové frézy na systému variátoru mají rychlosti pojezdu dány výrobcem (např. 6 rychlosti vpřed)

 

Oproti modelu HONDA HSS 760 ET je tato fréza navíc vybavena elektrickým startováním na akumulátor (ruční start je samozřejmě zachován), elektrickým ovládáním směru odhozu sněhu, palivoměrem a počítadlem motohodin.

Informace k prodeji

 

Veškeré stroje zn. Honda  nejsou určeny k internetovému prodeji a nezasíláme je přepravní službou v krabici!! Pro tyto výrobky jako nadstandardní zboží je vyžadován řádný předprodejní servis* a fyzické předání stroje zákazníkovi na prodejně, popř. na místě u zákazníka. Stroje Honda rozvážíme do vzdálenosti cca 50 km od naší prodejny v Bašce (okr. Frýdek-Místek).

 

*Předprodejní servis - obsahuje vybalení stroje z originálního obalu, kontrola kompletnosti dodávky, sestavení stroje, celková kontrola stavu povrchu stroje, naplnění provozními kapalinami, kontrola základních funkcí stroje, seznámení zákazníka o správném ovládání stroje a provádění základní údržby, krátká provozní zkouška.