Popis produktu HONDA HSS 970 ETS

MotorHONDA GX 270, 4-takt, OHV
Elektrostartérano na akumulátor
Šíře záběru71 cm
Pojezdhydrostatická převodovka (tempomat)
Počet rychlostí pojezduneomezeně (plynule nastavitelná rychlost)
Páčkový posilovač řízení - "rajčáky"ne (u fréz Honda není potřeba)
Reflektorano
Nastavení komínuelektricky
Vyhřívání rukojetine
Kola / vzorekpásový
Výška bunkru51 cm
Objem palivové nádrže6 l
Spotřeba palivacca 2,4 l / hod
Stranové naklápění bunkrune
Max. odhoz sněhu50 tun / hod
Max. odhazovací vzálenostmax. 16 m
Hmotnost120 kg

Sněhové frézy Honda pro profesionální použití a majitele, kteří neuzávají kompromisy. Pohon zajišťuje hydromotor, díky kterému je pohyb plynulý bez cukání. Samozřejmostí je bezproblémový studený start frézy.
Prvotřídní kvalita a spolehlivost značky Honda, na kterou se můžete plně spolehnout i v těch nejmrazivějších zimních podmínkách. Záruční doba 5 let.

 

Střední třída motorových sněhových fréz Honda je určena především pro profesionální použití všude tam, kde je v zimním období příval sněhu a následné odklízení z chodníků, cest, parkovišť a průmyslových objektů je tak na denním pořádku.

Tyto střední sněhové frézy mají pojíždění ovládané hydrostatickou převodovkou (hydromotorem), což umožuje plynulou a citlivou regulaci rychlosti pojíždění. Vysokou kvalitu fréz na sníh Honda podtrhuje použitý profesionální a vysoce spolehlivý 4-taktní motor Honda se spolehlivým "studeným" startem. Nemusíte tak mít žádné obavy, že byste většinu času při odklízení sněhu strávili namáhavým startováním motoru vaší sněhové frézy.

Výhody nabízející střední sněhové frézy Honda

  • Vysoký hodinový výkon sněhových fréz
  • Dvoustupňový mechanizmus odhozu sněhu
  • Hydrostatická převodovka
  • Elastické pojezdové pásy, zajišťující 100% kontakt s povrchem
  • Možnost nastavení výšky sběru sněhu do několika úrovní

Pojezd zajišťuje hydrostatická  převodovka (není to systém variátoru jako u ostatních značek). Změna rychlosti pojezdu je umožněna plnule za jízdy. Hydrostatiská převodovka má daleko větší sílu než kolové frézy na systému variátoru. U hydrostatické převodovky je možno ve nejtěžších sněhových podmínkách popojíždět prakticky rychlosti šneku. Kolové frézy na systému variátoru mají rychlosti pojezdu dány výrobcem (např. 6 rychlosti vpřed.

 

Oproti modelu HONDA HSS 970 ET je tato fréza navíc vybavena elektrickým startováním na akumulátor (ruční start je samozřejmě zachován), elektrickým ovládáním směru odhozu sněhu, palivoměrem a počítadlem motohodin.

Informace k prodeji

 

Veškeré stroje zn. Honda  nejsou určeny k internetovému prodeji a nezasíláme je přepravní službou v krabici!! Pro tyto výrobky jako nadstandardní zboží je vyžadován řádný předprodejní servis* a fyzické předání stroje zákazníkovi na prodejně, popř. na místě u zákazníka. Stroje Honda rozvážíme do vzdálenosti cca 50 km od naší prodejny v Bašce (okr. Frýdek-Místek).

 

*Předprodejní servis - obsahuje vybalení stroje z originálního obalu, kontrola kompletnosti dodávky, sestavení stroje, celková kontrola stavu povrchu stroje, naplnění provozními kapalinami, kontrola základních funkcí stroje, seznámení zákazníka o správném ovládání stroje a provádění základní údržby, krátká provozní zkouška.