Popis produktu NGP ST 650

Motor4-takt, OHV
Elektrostartérne
Šíře záběru56 cm
Pojezdano
Počet rychlostí pojezdu5 vpřed / 2 vzad
Páčkový posilovač řízení - "rajčáky"ne
Reflektorne
Nastavení komínudálkové, na řidítkách
Vyhřívání rukojetine
Kola / vzorek13 x 4”, Snow Claw, závlačky
Výška bunkru51 cm
Max. odhoz sněhu1700 m3/hod
Max. odhazovací vzálenost10 - 15 m
Hmotnost85 kg

 Frézy společnosti NGP si evropští zákazníci v minulých letech oblíbili nejenom díky velmi zajímavým cenám, ale i díky velmi dobrým výkonům a kvalitnímu servisnímu zázemí. Základní předností modelu ST 650 je silný motor 6,5 HP se speciální zimní úpravou, která zaručuje bezproblémový start i za nízkých teplot a použité konstrukční materiály zase dlouhou životnost i v podmínkách dlouhodobého chodu motoru pod bodem mrazu. Vysoký bunkr a bohatě dimenzovaná turbína si překvapivě snadno poradí i s velkým přídělem sněhu a díky širokému výhozovému komínku nemá fréza větší problémy ani s mokrým sněhem. Pojezd vpřed i vzad odstraňuje nutnost tlačení stroje a umožňuje tak pohodlnou obsluhu stroje. Nastavitelná výška záběru usnadňuje pohyb i po nerovném terénu a rovněž brání poškození stroje nebo plochy pod ním (štěrková cesta, trávník ap.). Velká rukojeť startovací šňůry umožňuje snadné spouštění motoru i bez sundání rukavic. Rukojeti (držadla) jsou měkčená.

  

Motor OHV této frézy je vybaven ocelovou vložkou válce, kliková hřídel uložená do kuličkových ložisek, seřiditelný karburátor. Výsledkem je výborná startovatelnost, kultivovaný chod, lepší průběh kroutícího momentu, oproti motorům s rozvodem SV bez vložky válce. Předpokladem je vyšší životnost - menší opotřebení válce. 

 

Páčkový posilovač řízení - "rajčáky" - jednoduše měníte směr pouhým pohybem prstu pomocí levé nebo pravé páčky umístěné ergonomicky přímo pod rukojeti. Výrazně napomáhá řízení, obracení a manevrování se sněžnou frézou. Touto jedinečnou vlastností jsou vybaveny pouze vybrané typy fréz.