Proč u nás

 
Jak jsme začínali a co nabízíme...
Naše rodinná firma vznikla v roce 2003, kdy jsme začínali servisem zahradní techniky a prodejem náhradních dílů se zameřením na VARI systém, zahradní traktory české výroby SECO a malotraktory TK-14. V roce 2007 jsme podepsali smlouvu na autorizovaný prodej a servis zahradní techniky HONDA. V této době také proběhla rekonstrukce budovy, kde jsme vytvořili výstavní plochu na zahradní techniku, sklad náhradních dílů a servis přemístili do vedlejší budovy. Postupně následoval podpis výhradního zastoupení s dalšími TOP značky jako STIGA, AL-KO, STIHL, elektrické vozíky SELVO a další. Časem se nám ukázalo, že spolupráce s velkými značkami byla správná cesta.
 
Jakou jdem cestou...
Nejsme zastánci velké, drahé a mnohdy bohužel klamavé inzerce, ale držíme se hesla "spokojený zákazník = nejlepší reklama pro nás". Osobní přístup s cílem našemu zákazníkovi maximálně vyjít vstříc a zachovat dobrou pověst firmy.
 
Čím se lišíme...
Na rozdíl od internetových obchodů a marketu je u nás na prodejně každému zákazníkovi zakoupený výrobek řádně vysvětlen, sestaven a předveden. Díky tomu, že servisujeme především stroje zakoupené na naší prodejně a na tyto stroje máme také skladem dostatek náhradních dílů, servisní zakázky u nás netrvají dlouho. 
 
Nové výrobky také rozvážíme vlastní dodávkou a větší stroje jako jsou např. zahradní traktory, štípačky dřeva, sněžné frézy, apod. v  případě potřeby také svážíme od zákazníka do našeho servisu.
 
Nabízíme i něco navíc...
Každým rokem také pro naše potenciální zákazníky máme připraveny předváděcí (testovací) stroje - cca 4 až 5 zahradních traktorů a cca 3 až 4 zahradní sekačky, které pravidelně 1x ročně obměňujeme. Jsme totiž přesvědčeni, že možnost si zdarma a nezávazně vyzkoušet v praxi jednotlivé stroje u nás nebo na svém vlastním pozemku je pro zákazníka tou nejlepší variantou, jak si vybrat ten správný stroj a "nekoupit zajíce v pytli".