Popis produktu Scheppach HL 710

Motor400 V
Příkon2100 W
Štípací tlak7 tun
Délka polena56 / 81,5 / 107 cm
Rychlost štípání4 cm/s
Rychlost zpět20 cm/s
Výška štípacího stolu280 / 535 / 790 mm
Objem olejové náplně5 l
Délka x šířka x výška900 x 1190 x 1490 mm
Hmotnost101 kg

HL 710 - vertikální štípač dřeva 7t (380 V).

Štípač na dřevo Scheppach HL 710 je ideální volbou pro běžnou domácí přípravu palivového dříví. Díky nové konstrukci Scheppach je i tento základní štípač velmi výkonný a stabilní i při štípání velkých polen. Díky transportnímu madlu, kolům a přijatelné hmotnosti stroje se se štípačem snadno manipuluje. Velmi rychlý pohyb pístu tam i zpět významně krátí čas potřebný pro práci a promyšlené bezpečnostní prvky dokonale chrání obsluhu stroje. Stroj je vybaven posuvným štípacím stolem, který se dá nastavit do třech poloh a umožní tak snadno štípat polena o různých délkách. Promyšlená technologie Scheppach Vám vždy šetří čas i vaši kapsu. Základem je velmi vysoká rychlost zpětného pohybu pístu 20 cm/s.

Systém VARIO

Štípač je vybaven systémem Vario, díky kterému si můžete přesně nastavit pracovní délku pístu podle délky polena 

Další prvky štípače

Dalším prvkem je nová generace čerpadel, které vyvinou stejný tlak při nižším nároku na výkon motoru. Díky těmto výhodám zvládnete za jednotku času mnohem více štípacích cyklů než u jiných strojů. Práce je tak nejen rychleji hotova, ale ušetříte i významné množství elektrické energie.

Příslušenství

Ke stroji lze dokoupit přídavný rozšiřovací nebo čtyřramenný klín, které výborně poslouží na dělení silnějších nebo dlouhých polen.

Příslušenství k dokoupení:

Rozšiřovací klín - cena 999 Kč 

Čtyřramenný klín - cena 699 Kč