Popis produktu STIGA Combi 50 SQ DAE

Motorbezuhlíkový
Napětí baterie48 V
Typ baterieLithium-ion s ukazatelem kapacity na řidítkách
Kapacita baterie4 Ah (v ceně 2 baterie)
Záběr sečení48 cm
Pojezdano, plynule nastavitelná
Objem koše70 litrů
Skelet sekačkyocelový
Nastavení výšky sečenícentrálně 25 - 65 mm, 5 pozic
Průměr kol přední / zadní180 / 240 mm
Mulčováníano
Hmotnost33 kg

V ceně sekačky jsou dvě Li-on baterie o kapacitě 4Ah a nabíječka baterie. 

Model 2019, sekačka má elektro převodovku - lze jednoduše na řidítkách z pozice obsluhy nastavit rychlost pojezdu, zároveň tato převovka spotřebuje méně energie z baterie, díky tomu se prodlužuje doba provozu.

Na řidítkách sekačky lze zmáčknutím jednoho tlačítka ECO nastavit nižší výkon sekačky, který je dostačující pro sečení menší trávy a opět se prodlužuje doba provozu.

Na řidítkách rovněž najdete LED displej, který ukazuje úroveň nabití baterie v % a rychlost pojezdu.

 

Sekačka na trávu s pojezdem s vestavěným digitálním displejem, napájená zdvojeným akumulátorem s napětím 48 V a se systémem 4 v 1 s režimem sběru, mulčování a bočního a zadního výhozu. Sběrný koš o objemu 70 litrů s indikací naplnění.

 

  • Řada 500 Synchronized se zdvojeným akumulátorem s napětím 48 V
  • Pojezd zajišťuje převodovka s elektromotorem a regulátorem rychlosti
  • Obsahuje dva lithium-iontové akumulátory s napětím 48 V (s kapacitou 4,0 Ah) a nabíječku.

 

Sekačka na trávu, šetrná k životnímu prostředí, STIGA Combi 50 SQ DAE je napájena zdvojeným akumulátorem nové generace. Stroj zaručuje tichý provoz, nulové emise a nízké nároky na údržbu. Sekačky na trávu STIGA řady 500 Synchronized jsou napájeny dvěma souběžně fungujícími akumulátory, které vyvažují různé úrovně nabití pro dosažení delší doby práce a větší výdrže akumulátorů.Combi 50 SQ DAE má elektronický regulátor rychlosti,který umožňuje nastavit rychlost stroje podle rychlosti chůze, záběr sečení 48 cm a sběrný koš o objemu 70 litrů s indikátorem naplnění. Tato univerzální sekačka může být použita také v režimu bočního výhozu, zadního výhozu nebo mulčování, při kterém jsou kousky trávy najemno nasekány a přemístěny na zem, kde působí jako přírodní hnojivo. Centrální nastavení výšky střihu umožňuje snadné nastavení 5 různých výšek (od 25 do 65 mm) pomocí páčky. Sklopná rukojeť s měkkým držadlem obsahuje OLED displej o úhlopříčce 1,54" pro sledování úrovně nabití akumulátoru (zobrazované v %), rychlosti a aktivace eko režimu. Průzor v motoru umožňuje zjištění úrovně nabití akumulátoru podle LED indikátoru. Součástí balení jsou dva akumulátory, každý o kapacitě 4,0 Ah , které lze použít u všech výrobků STIGA řady 500 a nabíječka.