Popis produktu STIGA SVP 40 G - předváděcí

Motorbenzínový Stiga 4 takt, 182 cm3
Výkon4 kW
Šíře záběru40 cm
Typ nožů32 pohyblivých (volných) nožů
Sběrací koš50 litrů
Nastavení hloubky0 - 15 mm
Podvozekocel
Hmotnost44 kg

STIGA SVP 40 G benzínový vertikutátor - provzdušňovač trávníku. Jedná se o předváděcí stroj, v provozu byl necelou hodinu. Stav téměř nového stroje, bez jakéhokoliv poškození. V den prodeje bude vystaven doklad a záruční list, takže záruka bude stejná jako na nový stroj. Stroj je včetně koše (pouze není na fotkách). Stroj bude po telefonické dohodě připraven na prodejně v Bašce. Po dohodě lze také zaslat přepravní službou, cena přepravy DHL 800 Kč (nutno zaslat na paletě).

 

S benzinovým vertikutátorem STIGA SVP 40G udržíte svůj trávník v krásném stavu. Stroj má extra výkonný čtyřtaktní motor o obsahu 182 ccm,  32 plovoucích volně uložených nožů dokonale odstraní plevel, mech a uschlou trávu. Volně uložené nože v případě potkání se s překážkou jsou chráněné. Záběr stroje je ideálních 40 cm (na členité zahrady větší záběr nedoporučujeme). Práce se strojem jde rychle a jednoduše.

 

Nastavení hloubky nožů se provádí centrálně jednou pákou, zvolíte si přesně takovou hloubku, jaká je pro Váš trávník nejvhodnější.