Popis produktu STIGA Twinclip 55 SB

MotorBriggs & Stratton 675 EXi series OHV
Záběr sečení53 cm
Pojezd1 rychlost (3,6 km/hod)
Objem koše70 litrů
Skelet sekačkyocelový
Nastavení výšky sečenícentrální, 25 - 77 mm
Průměr kol - přední / zadní210 / 240 mm
Mulčováníano
Boční výhozne
Hmotnost44 kg

Sekačku STIGA Twinclip testoval ČESKÝ KUTIL.cz - odkaz na článek najdete zde: http://www.ceskykutil.cz/test-ceskeho-kutila-twinclip-je-nejlepsi-stiga-jakou-muzete-mit. V testu je sekačka ve verzi Twinclip 55 SV H Honda za cenu 24.990 Kč.

 

Sekačky STIGA Twinclip - takřka nezastavitelné.

Nové sekačky STIGA Twinclip nabízejí vynikající sekací výkon a vynikající sběr díky novému Extracollecting systému - XC System.  S exkluzivním dvojitým nožem, antivibračním uložením motoru a difuzorem (ventilátorem) pro lepší nasávání a tok vzduchu získáte maximálně komfortní sekačku, sekačku STIGA Twinclip.

 

Se STIGA XC System se sečení a sběr trávy stává snadné a jednoduché. Dvojitý nůž STIGA s difuzorem umožňuje dvojí řez jedním pohybem. Dokonalé řešení pro ty, kteří chtějí krásný trávník a dobré výsledky při sečení a sběru trávy.


Stiga XC System - nejlepší řešení pro perfektní sečení a sběr.


Každá sekačka STIGA Twinclip je vybavena antivibračním systémem, který snižuje vibrace motoru a vibrace vznikající při sečení (motor je uložen na silentblocích a do rukojetí jde minimum vibrací).XC System. Technologie pro nejlepší sečení a sběr. Dvojitý nůž s difuzorem, to je skvělý sběr a perfektní sečení. Difuzor (ventilátor) nad nožem zajistí lepší proudění nasávaného vzduchu.


 

PLUG-IN-BOX Stiga. Snadné a praktické nasazení koše jedním pohybem (jednou rukou) bez nutnosti zvedat kryt výhozu trávy.