-0%
STIHL MSA 140 C-B pila
Rychloupínací systém pilového řetězu STIHL umožňuje velmi snadné napínání řetězu pouze rukou, bez potřeby jakéhokoliv dalšího nářadí. QuickStop Super (Q) - přídavný systém brzdy řetězu pro ještě větší bezpečnost. Řetěz se zastaví nejen u zpětného rázu či při aktivní ovládání předního krytu ruky, ale také při uvolnění zadní rukojeti. Řetěz se zastaví během několika vteřin, čím se dále zvyšuje ochrana uživatele.Mezipozice uložení akumulátoru - akumulátor se vkládá do přístroje ve dvou pozicích. V první, aretační, je akumulátor bezpečně zaaretován v přístroji, ale nedotýká se elektrických kontaktů. To nastane až v následujícím kroku, kdy se akumulátor dostává do pracovní pozice. Transparentní olejová nádrž umožňuje snadnou a operativní kontrolu hladiny oleje, přičemž uzávěr nádrže je možno pohodlně otevřít bez použití nářadí. Černý měkký materiál zadní rukojeti zajišťuje bezpečné a pevné uchopení ve všech pracovních pozicích. Zboku je umístěna pojistka tlačítka.Motor EC získá až o 55% více výkonu z akumulátoru a přitom jej šetří - neboť životnost akumulátoru stoupne až o 70%. Mimo to přesvědčí nízkou hmotností, kompaktními rozměry a mechanickými díly téměř nepodléhajícími opotřebení.Systém mazání STIHL Ematic-System se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.Ergonomicky tvarovaná přední rukojeť a komfortní zadní rukojeť s měkkými prvky umožňují příjemnou, přesnou a bezpečnou práci ve všech situacích.Tichý provoz - přístroje akumulátorového systému STIHL COMPACT jsou tak tiché, že nevyžadují, aby byla obsluha vybavena speciálními pomůckami na ochranu sluchu.

STIHL MSA 140 C-B pila

Kód: 12540115844
Výrobce: STIHL
Dostupnost na prodejnách
Baška: Skladem
Čeladná: 1 den od objednání
5 990 Kč
4 950.41 Kč bez DPH
Splátková kalkulačka
Parametry STIHL MSA 140 C-B pila
Délka lišty
30 cm
Jmenovité napětí
36V
Akumulátor v ceně
není
Nabíječka v ceně
není
Hranol 10x10 cm
50-180 řezů (dle typu aku)
Hmotnost
2,6 kg (bez baterie)
Popis produktu STIHL MSA 140 C-B pila

Cena je bez akumulátoru, bez nabíječky. 

Lehká akumulátorová motorová pila MSA 140 C-B je vhodná pro ošetřování pozemků a jednoduché řemeslné práce.

Má o 25 % vyšší řezný výkon oproti MSA 120 C-B. 

Rukojeť opatřená měkkým potahem, rychlá a komfortní výměna řetězu díky rychlonapínání řetězu STIHL, brzda řetězu QuickStop Super, olejová nádrž s průhledným okénkem, vysoký řezný výkon díky pilovému řetězu 1/4"-PM3

Pořezané hranoly 10x10 cm na jedno nabití s akumulátorem:

AK 10 - až 50 řezů

AK 20 - až 120 řezů

AK 30  - až 180 řezů

Vzhledem k výkonnosti doporučujeme baterii AK 30.

 

- bezpečnostní pokyny jsou uvedeny návodu k obsluze, který je součástí výrobku, případně je k prohlédnutí níže v sekci "Soubory ke stažení"

- na naší prodejně v Bašce nebo Čeladné vám odborně poradíme

- vaše dotazy zodpovíme také na tel. čísle +420 723 934 215 nebo e-mailu info@zahradni-stroje.cz

 

STIHL MSA 140 C-B pila

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek