Stolová sestava PRAGA 6

Popis produktu Stolová sestava PRAGA 6

Luxusní stolová sestava 6-ti křesel a stolu z kombinovaných ocelo-hliníkových profilů určená do exteriérů a pergolových prostor. Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí. Stolová deska je z tvrzeného skla. Součástí dodávky jsou masivní podsedáky tloušťky 70 mm.

 

Rozměry stolu: 140 x 85 x 70 cm.

Rozměry křesla: 54 x 68 x 92 cm.

 

Luxusní kovová zahradní sestava nábytku Praga 6 vyniká svou pevností a trvanlivostí. Tyto vlastnosti vyplývají z použitého materiálu a moderním technologiím, na základě kterých je kovový nábytek vyráběn. Při výrobě je použit speciálně odlehčený ocelový materiál pro snadnou manipulaci s nábytkem. Na rastr sedáku židle je použita speciální rohož ze syntetické kůže, která slouží jako odpružení a zároven má ideální vlastnosti pro venkovní použití. Hmotnost dřevěného nábytku je vyšší, než tohoto kovového nábytku. Povrchová úprava nábytku je provedena komaxitovou zelenou barvou, která zabraňuje rozpálení na prudkém slunci. Na výplň čalounění (podsedáky) je použit speciální sendvičový materiál (duté vlákno a molitan) pro zajištění vysoké kvality a dlouhé životnosti bez tvarových změn o tloušce 70 mm. Podsedáky mají fixační uchyty pro připevnění na kostru křesílka. Celkově kovový nábytek ale není vhodné používat dlouhodobě ve vlhkém prostředí. Pevná konstrukce stolu je z vrchu opatřena deskou z tmavého tvrzeného skla.

 

Zahradní nábytek Praga 6 se výborně se hodí k rodinným sezením u domků, pergol, zahradních restaurací, k bazénům do kempů nebo hotelů či jiných podobných zařízení.

Návod na údržbu stolové sestavy VeGAS 4, VeGAS 6 a PRAGA 6.pdf