Popis produktu Traktor Solo by AL-KO T16-95.6 HD V2 Premium

MotorBriggs & Stratton Intek, dvouválec, 656 ccm,
Výkon16 HP
Čistý výkon9,1 kW
Převodovkahydrostatická Hydro Gear T3
Uzávěrka diferenciálune
Záběr sečení95 cm
Typ sečení2 nože, hnané jedním řemenem
Nastavení výšky sečení30 - 90 mm
Objem koše310 litrů
Palivová nádrž8 litrů
Přední kola16x6.50-8
Zadní kola20x10.0-8
Počítadlo motohodinne
Zvláštní výbavamulčování, světla
Délka x šířka x výška251 x 100 x 117 cm
Hmotnost

Prodej ukončen, traktor je nahrazen novým modelem AL-KO Premium T18-95.4 HD V2

2 válce, 2 nože! Pokud chcete efektivně sekat velké trávníky, doporučujeme zahradní traktor solo by AL-KO T 16-95.6 HD V2. Jakmile se posadíte na zahradní traktor a nastartujete, už se vám nebude chtít vystoupit. Náš vymazlený zahradní traktor na údržbu velkých zahrad je nadchne každého. Díky širokému sortimentu příslušenství a nástaveb pro zahradní traktory, můžete jej používat různými způsoby, například při úklidu sněhu, rozmetání hnojiv nebo uvítáte připojení přívěsného vozíku.

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku

 

Technické detaily traktoru Solo by AL-KO Premium T16-95.6 HD V2

Zahradní traktor SOLO by AL-KO T 16-95.6 HD V2 je osazen výkonným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton s výkonem 9,6 kW při 2.450 otáčkách za minutu. Výšku 95 cm širokého žacího ústrojí lze nastavit v sedmi polohách od 30 mm do 90 mm. V zimě lze žací ústrojí snadno vyjmout kvůli údržbě nebo pro použití radlice na odklízení spadaného sněhu. Profesionální rám profilu C je obzvláště robustní a odolný proti zkroucení. Volitelně můžete využít příslušenství v podobě automatického vyprazdňování 310 litrového koše.
Údržba rozsáhlých travních ploch je také potěšením s velkými 20palcovými zadními koly, která hladce absorbují nerovnosti v terénu. Pedály pro jízdu vpřed a vzad jsou ergonomicky uspořádány vedle sebe pro intuitivní řízení. Zahradnímu traktoru snadno doplníte provozní kapaliny díky externímu hrdlu palivové nádrže. Nízký schod a velkorysý prostor pro nohy usnadňují nastupování a práci. Komfortní sedadlo lze individuálně nastavit v několika polohách.

Náš tip prodejce - velmi povedený traktor, skvěle seká, obrovské kola, vhodný do svahu, jednoduché zavěšení sečení dobře kopíruje terén, sečení lze jednoduše sundat.