Popis produktu VARI KC-435

MotorHonda GX 35
Objem motoru35 cm3
Výkon1 kW / 1,36 HP
Typ motoru4-takt
PalivoNatural
Strunová hlavapoloautomatická
Žací nůž3-zubý
Zádové popruhydvouramenné
Hmotnost9 kg

V místech, kde nelze použít bubnovou sekačku, výborně poslouží křovinořez. Je to lehký kompaktní stroj, kterým lze dosekávat trávu např. podél obrubníků, kolem stromů, pod ohradníky, v příkopech nebo na jiných těžko přístupných místech. Křovinořez doplňuje nabídku bubnových sekaček, mulčovačů nebo vyžínačů křovin.

 

Křovinořez KC-435 je osazen velmi tichým čtyřtaktním motorem HONDA GX 35. Jeho výhodou oproti dvoutaktním křovinořezům je menší hlučnost, menší spotřeba paliva, nižší emise a lehčí startování.

 

Křovinořez se připíná na pohodlné zádové popruhy. Snadno se ovládá ergonomickými řídítky, jejichž polohu lze jednoduše nastavit po povolení jediné křídlové matky.

 

V základní výbavě křovinořezu KC-435 je strunová hlava vhodná pro dosekávání klasické trávy a třínožový ocelový žací kotouč, který seká kopřivy, rákosí nebo náletové rostliny.

 

Křovinořez KC-435 je snadno ovladatelný stroj s velmi propracovaným antivibračním systémem, práce s ním je velice pohodlná a příjemná. Ergonomická řídítka mají přepravní polohu pro snadné převážení či uskladnění.

 

Čtyřtaktní motor HONDA používá palivo Natural 95 (nemíchá se s olejem jako o dvoutaktních motorů).