Popis produktu VeGA 662 LuX

Motor4-takt, OHV
Elektrostartérano
Šíře záběru62 cm
Pojezdano
Počet rychlostí pojezdu6 vpřed / 2 vzad
Páčkový posilovač řízení - "rajčáky"ne
Reflektorano
Nastavení komínuz pozice obsluhy
Vyhřívání rukojetine
Kola / vzorek406 mm / SNOWGRIP
Výška bunkru51 cm
Max. odhoz sněhu2100 m3/hod
Max. odhazovací vzálenost10 - 15 m
Hmotnost85 kg

VeGA 662 Lux - inovace spočívá v novém ozubeném šneku „aggressiveauger“ který lépe a výkonněji zpracovává namrzlý a ujetý sníh. Jako další zásadní novinkou jsou použity u všech kolových modelů nové a výkonnější zimní pneumatiky „snowgrip“, kde je použit nový přilnavější vzorek se speciálním zimním složení materiálu.

 

U této frézy je ke klasickému ručnímu startování přidáno i elektrické startování, světlomet,, nastavení úhlu odhozu sněhu je přímo z panelu. 

 

Motor OHV této frézy je vybaven ocelovou vložkou válce, kliková hřídel uložená do kuličkových ložisek, seřiditelný karburátor. Výsledkem je výborná startovatelnost, kultivovaný chod, lepší průběh kroutícího momentu, oproti motorům s rozvodem SV bez vložky válce. Předpokladem je vyšší životnost - menší opotřebení válce. 

 

Páčkový posilovač řízení - "rajčáky" - jednoduše měníte směr pouhým pohybem prstu pomocí levé nebo pravé páčky umístěné ergonomicky přímo pod rukojeti. Výrazně napomáhá řízení, obracení a manevrování se sněžnou frézou. Touto jedinečnou vlastností jsou vybaveny pouze vybrané typy fréz.