výrobce: Weibang

WEIBANG WB 507 SCV 6in1 s kardanovým pohonem

WEIBANG WB 507 SCV 6in1 s kardanovým pohonem

záruka: až 4 roky
naše cena s dph: 
15990 Kč
bez DPH13214.88 Kč
dodací lhůta:  obvykle do 2 dnů

Zboží není momentálně u nás na skladě a jeho naskladnění od dodavatele trvá obvykle 2 dny.

 

Přesný termín dodání se může v jednotlivých ročních obdobích lišit dle skladové dostupnosti u dodavatele. Přesnou informaci o skladové dostupnosti můžeme sdělit na telefonním čísle 723 934 215.

 

Aktualizace informací: 11.05.2021 17:00
výrobce:  Weibang
ks

TECHNICKÉ PARAMETRY

Motor:Loncin OHV, 196 ccm
Záběr sečení:50 cm
Pojezd:3 rychlosti - profesionální převodovka (2.9, 3.6, 4.4 km/hod)
Objem koše:70 litrů
Skelet sekačky:ocelový
Nastavení výšky sečení:centrální, 20 - 70 mm
Průměr kol - přední / zadní:205 / 220 mm
Mulčování:ano
Boční výhoz:ano
Hmotnost:43 kg

Popis produktu

Tuto sekačku zakoupíte pouze u nás na kamenném obchodě. Z důvodu zkvalitnění služeb našim zákazníkům neposíláme toto zboží přepravní službou, ale prodáváme před servisované (doplněné o provozní kapaliny) a s odborným výkladem.

 

Sekačka WB 507 SCV 6in1 s kardanovým pohonem má oproti modelu WB 507 SCV s kardanovým pohonem (14.790 Kč) navíc funkci mulčování a boční výhoz. Jinak jsou naprosto stejné.

 

Motorová sekačka WEIBANG WB 507 SCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 507 SCV 6in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Silný motor Loncin s rozvodem OHV o výkonu 7 HP a nůž s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Sekačku můžete použít také na mulčování nebo přerostlou trávu rozházet bočním výhozem (platí pouze pro model 6in1).

 

Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. 

 

Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 507 SCV 6in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu. Dalším velkým unikátem je silný motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profesionální silný motor rozvodu OHV o výkonu 7 HP a vysokým kroutícím momentem 10,5 Nm - 196 ccm.

 

WEIBANG WB 507 SCV má řešení pojezdu za pomocí hřídelového kardanového pohonu. Jedná se o unikátní bezztrátovou technologii pojezdu, bez použití klínového řemene. Tímto odpadají problémy s klínovým řemen, čištění spodní části sekačky atd. Hřídelový kardanový pohon je bezúdržbový s podstatně delší životností. V neposlední řadě nutno upozornit na profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová 3-rychlostní profesionální převodovka s garantovanou dlouhou životností až 1500 hod.

 

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků. Novinkou od roku 2017 je speciální metalický komaxitový nástřik s kladívkovou úpravou (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.


 

Silné (masivní) šasi

Silné (masivní) šasi a aerodynamický tvar zajišťuje výborné proudění vzduchu.


 

Aerodynamický TURBO nůž

Aerodynamicky tvarovaný profesionální nůž s širokými vyhazovacími lopatkami umožňuje posekat i přerostlou nebo mokrou trávu.


 

Dvojitá kuličková ložiska

Dokonalejší dvojitá kuličková ložiska a kolečka vyrobeny z odolnějšího materiálu.


 

Upevnění ložisek

Patentované upevnění ložisek, dvakrát spojené.


 

Boční výhoz

V extrémních podmínkách je možné otevřít kryt na straně šasi a nasadit deflektor bočního výhozu. Je to obzvláště efektivní, pokud máte vysokou, mokrou trávu. Výšku střihu trávníku můžete pohodlně zvolit pomocí samostatné páky centrálního nastavení výšky.


 

Mulčování

Při mulčování kousky trávy víří dokola a jsou rozsekávány na nejmenší částečky a vpraveny zpět do trávníku jako recyklované bohaté živiny a nahrazuje sbírání a odvážení trávy.


 

Nastavitelná výška sečení

Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků


 

Plynulejší plnění koše

Žací nůž vytvoří silný proud vzduchu, který před sečením nadzdvihne trávu a ta je pak efektivně sbírána do sběracího koše. Aerodynamický tvar šasi a speciální TURBO nůž umožňuje naplnění koše na 100%.


 

Madlo

Měkčená argonomická rukojeť s ovládacíma pákama.


 

Unikátní kardanový pohon

Jedná se o unikátní bezztrátovou technologii pojezdu, bez použití klínového řemene. Tímto odpadají problémy s klínovým řemen, čištění spodní části sekačky atd. Hřídelový kardanový pohon je bezúdržbový s podstatně delší životností.


 

3 vrstvy nástřiku - HAMMERITE

Speciální pevnostní barva kladívkového efektu, která je vysoce odolná svou zvýšenou tvrdostí a houževnatostí. Samotný nástřik této kladívkové barvy probíhá ve třech cyklech, kdy se každý proces vypaluje v horkovzdušných pecích.

1 základní plnidlo   2 nástřik kladívkové barvy  3 finální nástřik laku


 

Antivibrační zpevnění konstrukce

Sekačka je vybavena antivibračním přemostěním mezi uchycením  řídítek k lepšímu přenosu vibrací sekačky.Přemostění také zvyšuje tuhost celého stroje.


 

 

Masivní turbo nůž s třecí spojkou nože "BIG BLADE"

Použitím speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky.


 

Objemný koš s protiprachovou ochranou

Protiprachová clona chrání obsluhu před možnými nečistotami při sečení.


 


Ovládacím páka s kovovým hřebenem

Kvalitní páka s kovovým hřebenem umožňuje lehké a jednoduché řazení sekačky.


Rychloupínání řidítek

Robustní kovové provedení rychloupínání řídítek zaručuje tuhost provedení sekaček WEIBANG a možnos přispůsobení výšky řídítek dle potřeby obsluhy.


 

Chytré řešení pro jednoduché vyčištění sekačky případně také skladování.

Možnost uskladnění travní sekačky WEIBANG na výšku ušetří místa ve vaší garáži či skladu.


 

 

více informací obratem
Jan Foldyna
Baška 41
739 01 Baška (u kamenného mostu, vedle restaurace Bašťanka)

+420 558 649 049
+420 723 934 215
info@zahradni-stroje.cz


Pokud si přejete dostávat naše aktuální ceníky a novinky na váš e-mail, registrujte se zde
tvorba eshopu BINARGON ©
mapa webu sitemap
Jan Foldyna
Baška 41
739 01 Baška (u kamenného mostu, vedle restaurace Bašťanka)
+420 558 649 049
+420 723 934 215
info@zahradni-stroje.cz
ICQ: 
www.zahradni-stroje.cz