Malotraktor VARI IV GLOBAL (GSV 190) + příslušenství na orbu

Popis produktu Malotraktor VARI IV GLOBAL (GSV 190) + příslušenství na orbu

MotorHonda GSV 190, 4-takt OHC
Objem motoru190 cm3
Výkon motoru6,5 HP
Objem palivové nádrže1,1 l
Objem olejové náplně v motoru0,55 l
Typ převodové skříněDSK - 317, šneková
Počet rychlostí3 + 1R
Pojezdová rychlost2,9 - 9,5 - 12,5 - 3,1R
Řidítka nastavitelná stranověano
Řidítka nastavitelná výškověano
Rozchod kol610 mm
Rozměr kol5.00 x 12
Objem olejové náplně v převodovce1,75 l
Typ spojkyodstředivá

Malotraktor VARI IV GLOBAL (motor Honda GSV 190)

+

příslušenství na orbu zdarma!

 

Sestava je určena pro toho, kdo nevyužije vozík ANV-400, který je standardně zdarma. Místo vozíku ANV-400 tato nabízená sestava obsahuje:

Sestavy máme skladem připraveny k prodeji.


 

Pro sezonu 2013/14 VARI rozšířilo nabídku malotraktorů VARI GLOBAL. Nyní již celoročně můžete zakoupit malotraktor VARI GLOBAL s poloprofesionálním motorem HONDA GSV 190. Díky téměr dvojnásobné životnosti oproti motorům řady GCV je tento stroj ideálním pomocníkem pro obecní úřady a komunální služby

 

 

Motor HONDA GSV 190 je poloprofesionální motor s vysokým výkonem a kroutícím momentem. Hlavní předností tohoto motoru je lehký start, nízká spotřeba a výborný kroutící moment. Motor GSV 190 má identické výkonové parametry jako motor GCV 190. Motory GSV patří do semi-profesionální kategorie - je opatřen litinovou vložkou válce, jinými pístními kroužky, dvojicí ložisek a lepší filtrací vzduchu. Vizuálně lze oba motory poznat podle označení, samolepek a u motoru GSV tlakově odlitého víčka ventilového rozvodu. Motory GSV mají zhruba dvojnásobnou životnost v motohodinách než motory GCV.

 

 

 

 

Vari GLOBAL - nová konstrukce připojení tažné nápravy k převodové skříni DSK-317.1/S umožňuje velice jednoduchou výměnu za sestavu kypřicích nožů, čímž získáte profesionální rotavátor se záběrem od 60 do 125 cm a s možností volby kypřicího ústrojí dle typu půdy.

 

Výměna kol za kypřicí ústrojí bez použití nářadí u nového malotraktoru VARI GLOBAL

 

 

K pohonu malotraktoru se používají nové pohonné jednotky VARI GLOBAL.

 

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodících rukojetích. Nové vodicí rukojeti jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj. Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje. Tažná náprava TN-GLOBAL obsahuje dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami. V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-350 s nosností 350 Kg. Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem. 

 

Malotraktor VARI GLOBAL je určen pro těžké práce, jako je obdělávání půdy, rotavátorování nebo převážení nákladu. Ke stroji lze připojit např. oboustranný nebo jednostranný pluh, vyorávací radlice, radličkový kypřič, smyk, brány, kombinátor, hrobkovací radlice, shrnovací radlice, sazeč brambor nebo vyklápěcí návěs, který je schválen pro provoz na komunikacích 3. a 4. třídy.

Příklady použití malotraktoru VARI GLOBAL

 

 

 

 

Orba s malotraktorem VARI GLOBAL Orba s malotraktorem VARI GLOBAL 

 

 Sázení brambor s malotraktorem VARI GLOBAL  

 

 Malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem      

 

 Malotraktor VARI GLOBAL se smykem při práci

 

 Rotavátor VARI GLOBAL

 

 Malotraktor VARI GLOBAL s bránami BH-138

 

Informace k prodeji

Stroje zn. VARI nejsou určeny k internetovému prodeji a nezasíláme je přepravní službou v krabici!! Pro tyto výrobky jako nadstandardní zboží je vyžadován řádný předprodejní servis* a fyzické předání stroje zákazníkovi na prodejně, popř. na místě u zákazníka. Stroje VARI rozvážíme do vzdálenosti cca 50 km od naší prodejny v Bašce (okr. Frýdek-Místek).

 

*Předprodejní servis - obsahuje vybalení stroje z originálního obalu, kontrola kompletnosti dodávky, sestavení stroje, celková kontrola stavu povrchu stroje, naplnění provozními kapalinami, kontrola základních funkcí stroje, seznámení zákazníka o správném ovládání stroje a provádění základní údržby, krátká provozní zkouška. Řádný předprodejní servis je jednou z podmínek pro uznání prodloužené 5-ti leté záruky.