Malotraktor VARI IV Global (motor GCV 160) + vozík ANV-380

Popis produktu Malotraktor VARI IV Global (motor GCV 160) + vozík ANV-380

MotorHonda GCV 160, 4-takt OHC
Objem motoru160 cm3
Výkon motoru5,5 HP
Objem palivové nádrže1,1 l
Objem olejové náplně v motoru0,6 l
Typ převodové skříněDSK - 317, šneková
Počet rychlostí3 + 1R
Pojezdová rychlost2,9 - 9,5 - 12,5 - 3,1R
Řidítka nastavitelná stranověano
Řidítka nastavitelná výškověano
Rozchod kol610 mm
Rozměr kol16 x 7,5-8
Objem olejové náplně v převodovce1,75 l
Typ spojkyodstředivá

Vzhledem k výrazné slevě pro tento produkt neplatí doprava zdarma. Zboží je možné vyzvednout na prodejně v Bašce nebo možno dohodnout náš odvoz za mírný poplatek (dle vzdálenosti od prodejny).

 

 

Malotraktor je osazen novou pohonnou jednotkou VARI GLOBAL s motorem HONDA GCV 160 a pojezd obstarává nová převodová skříň DSK-317.1/S s dlouhou osou a tažnou nápravou TN-GLOBAL.

Součástí této sestavy je vozík ANV-380.

 

Vari GLOBAL - nová konstrukce připojení tažné nápravy k převodové skříni DSK-317.1/S umožňuje velice jednoduchou výměnu za sestavu kypřicích nožů, čímž získáte profesionální rotavátor s možností volby kypřicího ústrojí dle typu půdy.

 

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodících rukojetích. Nové vodicí rukojeti jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj. Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje. Tažná náprava TN-GLOBAL obsahuje dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami.

 

Malotraktor VARI GLOBAL je určen pro těžké práce, jako je obdělávání půdy, rotavátorování nebo převážení nákladu. Ke stroji lze připojit např. oboustranný nebo jednostranný pluh, vyorávací radlice, radličkový kypřič, smyk, brány, kombinátor, hrobkovací radlice, shrnovací radlice, sazeč brambor nebo vyklápěcí návěs, který je schválen pro provoz na komunikacích 3. a 4. třídy.

 

 

Informace k prodeji

Stroje zn. VARI nejsou určeny k internetovému prodeji a nezasíláme je přepravní službou v krabici!! Pro tyto výrobky jako nadstandardní zboží je vyžadován řádný předprodejní servis* a fyzické předání stroje zákazníkovi na prodejně, popř. na místě u zákazníka. Stroje VARI rozvážíme do vzdálenosti cca 50 km od naší prodejny v Bašce (okr. Frýdek-Místek).

 

*Předprodejní servis - obsahuje vybalení stroje z originálního obalu, kontrola kompletnosti dodávky, sestavení stroje, celková kontrola stavu povrchu stroje, naplnění provozními kapalinami, kontrola základních funkcí stroje, seznámení zákazníka o správném ovládání stroje a provádění základní údržby, krátká provozní zkouška.